Sale konferencyjne

Warszawa - Nowogrodzka

MultiSale Warszawa Nowogrodzka mieści się w przepięknej dzielnicy w samym centrum warszawskiego Śródmieścia. MultiSale ulokowane są w zabytkowej, przedwojennej kamienicy tworzącej prestiżowy biurowiec. Kamienica, w której zlokalizowane jest nasze biuro oraz przestronna sala konferencyjna znajduje się w monumentalnym gmachu dawnego Banku Rolnego, który słynie z przepięknych, oryginalnie zachowanych, nienaruszonych wnętrz w stylu art deco. Ulica Nowogrodzka należy do najstarszych ulic Warszawy i bez wątpienia tworzy najlepszą wizytówkę biznesową części stolicy.

Udostępniamy swoim klientom dwa przestronne pomieszczenia: recepcję, w której odbywa się bieżąca obsługa klienta oraz komfortową, w pełni wyposażoną salę konferencyjną: klient ma możliwość skorzystania z projektora multimedialnego, tablicy flipchart, serwisu kawowego, a także ogólnodostępnego Wi-Fi. Przestronna sala konferencyjna umożliwia organizację spotkań biznesowych i szkoleń dla grupy do 10 osób.

Sala konferencyjna zlokalizowana jest na 5 piętrze kompleksu biurowego i bez wątpienia jest częstym wyborem na kameralne spotkania Klientów z kontrahentami , rozmowy rekrutacyjne oraz zebrania Zarządu spółki czy też szkolenia pracowników. Pomieszczenie wyposażone jest w stół konferencyjny i wygodne krzesła dla 10 osób. W salce znajduje się także kącik kawowy z dostępem do kawy, herbaty oraz wody.

Podczas każdego wynajmu sali zapewniamy profesjonalne wsparcie w obsłudze spotkania oraz gości.

Zachęcamy wszystkich do skorzystania z naszej sali konferencyjnej i odwiedzenia galerii oddziału.

Sprawdź nasz najnowszy katalog