Sale konferencyjne

Poznań - Sielska

Oddział MultiSale Poznań Sielska położony jest w spokojnej i zielonej dzielnicy Poznania – Grunwald, która mieści się w południowo-zachodnim obszarze miasta (skrzyżowanie ulic Kazimierza Jarochowskiego z Sielską)jednej z głównych ulic - Głogowskiej. Zapewnia to łatwy i dogodny dojazd z różnych części miasta. Nasze sale są zlokalizowane w budynku o charakterze willi miejskiej. W niedalekiej odległości znajdują się Międzynarodowe Targi Poznańskie, które znane są w całym kraju jako miejsce prestiżowych międzynarodowych spotkań przedsiębiorców, co więcej są laureatem licznych nagród. W bezpośrednim sąsiedztwie naszego oddziału MultiSale Poznań Sielska znajdziemy wiele banków (m. in. mBank,Millenium,Credit Agricole, Pekao S.A.) oraz bankomatów (bankomat ING ul. Głogowska 80, PKO BP ul. Głogowska 86a, BPH ul. Głogowska 265a).

Budynek, w którym znajduje się nasz oddział składa się z jednej kondygnacji oraz dużego garażu. Nasze biuro dysponuje dwoma komfortowymi pomieszczeniami: recepcją oraz przestronną salą konferencyjną.

MultiSale

W oddziale znajdziemy jedną, w pełni wyposażoną salę konferencyjną, która zapewnia odpowiednie warunki do przeprowadzenia spotkania biznesowego, małego szkolenia bądź realizacji innego celu założonego przez organizatora. Sala wyposażona jest w duży stół z wygodnymi krzesłami, a także ławę z dwoma fotelami. Pomieszczenie jest przytulne i komfortowe. Zapewnia komfort kameralnego spotkania bądź szkolenia. To idealne miejsce na spotkanie z kontrahentami czy pracownikami.

Podczas spotkania zapewniamy serwis kawowy i herbaciany. W Sali znajduje się sprzęt multimedialny, a pomoc w obsłudze spotkania zapewniają wykwalifikowane Asystentki poznańskiego oddziału MultiSale Poznań Sielska.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz galerią obiektu.

Sprawdź nasz najnowszy katalog