Sale konferencyjne

Warszawa - Młynarska

Nasz najmłodszy warszawski oddział na Woli przy ulicy Młynarskiej 42 znajduje się w nowoczesnym biurowcu Vipol Plaza na pierwszym piętrze w lokalu 115. Wynajem sali konferencyjnej daje nie tylko gwarancję profesjonalnej i kompleksowej obsługi ze strony wykwalifikowanej asystentki mBiura, ale również umożliwia przeprowadzenie spotkań biznesowych bądź konferencji w prestiżowym i eleganckim otoczeniu. Lokalizacja naszego biura jest doskonała pod względem komunikacyjnym. Do centrum dotrzemy w zaledwie 10 minut, a na lotnisko Chopina w 15 minut. Przystanek tramwajowy znajduje się zaraz pod samym biurem – stamtąd dojedziemy na Dworzec Centralny czy do najbliższej stacji metra. Niedaleko jest też stacja kolejowa Warszawa Koło, która obsługuje pociągi SKM oraz KM. W pobliżu mieści się wiele restauracji i kawiarni idealnych na lunch czy odpoczynek.

Warszawa Wola to bardzo prężnie rozwijająca się dzielnica miasta położona przy głównych arteriach miasta – Alejach Jerozolimskich i Alei Jana Pawła II. To właśnie tutaj powstają nowe firmy, na które nie ma już miejsca w centrum. Jest to również dzielnica o bogatej i ciekawej historii. W XIX wieku wznoszono tu różne fabryki i zakłady przemysłowe: wolska gazownia, która do dziś zachwyca nietuzinkową architekturą i formą, przędzalnie, garbarnie, browary, czy elektrownię tramwajową. Na osiedlu Młynów, przez które przebiega ulica Młynarska mieściło się wówczas kilkanaście wiatraków. Powstało również połączenie kolejowe Warszawa – Wiedeń, co spowodowało jeszcze większy rozwój gospodarczy dzielnicy. W XX wieku wybitny aktor Tadeusz Łomnicki otworzył „Teatr na Woli”, będący dziś prawdziwą perełką.

Siedziba przy ulicy Młynarskiej składa się z dwóch niezależnych pomieszczeń. W pierwszym mieści się biuro, w którym pracuje asystentka będąca zawsze do Państwa dyspozycji. Drugie jest salą konferencyjną z osobnym wejściem od strony korytarza, która pomieści 8 osób. Na jej wyposażenie składa się duży stół konferencyjny oraz wygodne fotele. Dodatkowym atutem są bardzo duże okna , co daje możliwość przeprowadzenia spotkania czy konferencji przy świetle dziennym. Wynajmujący ma nieograniczony dostęp do szybkiego internetu, drukarki, skanera oraz do tablicy typu flipchart. Nasi goście mają zawsze zapewniony serwis w postaci kawy, herbaty oraz wody.

Zdjęcia naszego biura oraz Sali konferencyjnej mogą Państwo obejrzeć w galerii.

Sprawdź nasz najnowszy katalog