4 grudnia 2019

Idealna przestrzeń biurowa dla Twoich potrzeb!

Idealna przestrzeń biurowa dla Twoich potrzeb!

Wielu z nas odczuwa potrzebę separacji przestrzeni do pracy, wiążącej się ze stresem, natłokiem obowiązków, koniecznością kontaktu z wymagającymi i trudnymi klientami czy kontrahentami od środowiska prywatnego i domowego, w którym często chcielibyśmy oderwać się od trudów życia codziennego. Poza tym każdy zdaje sobie sprawę, iż praca w domu jest o wiele mniej efektywna niż praca w konkretnym, przeznaczonym do tego miejscu. Obecność domowników krzątających się obok biurka, telefon, telewizor czy niespodziewany gość wybija z rytmu pracy… Co innego oznacza biurko w przestrzeni biurowej, które mamy możliwość udostępnić Państwu od listopada 2019 roku!

Zgodnie z Państwa potrzebami zamieniliśmy jedną z naszych salek konferencyjnych na Placu Solnym w pomieszczenie biurowe, w którym umieściliśmy 6 pojedynczych biurek przeznaczonych do pracy. Każde stanowisko jest wyposażone w duże biurko, wygodne krzesło, lampkę biurową oraz szafkę zamykaną na kluczyk. To zapewnia każdemu pracownikowi komfort pracy oraz swobodę wykonywania zadań. Dodatkowo oferujemy także serwis kawowy i herbaciany oraz możliwość korzystania z ksero, skanera i drukarki.

Jakie zalety ma korzystanie z naszej usługi office sharing space? 

Organizacja

Został już poruszony problem osób, które nie posiadają fizycznie lokalu przeznaczonego stricte do pracy, przez co wykonują swoje zawodowe obowiązki w domowym zaciszu. Mimo, że taka praca wydaje się być idealnym rozwiązaniem dla domatorów, którzy nie muszą wychodzić z domowych pieleszy, to w rzeczywistości łączy się to z brakiem zorganizowania swojego czasu pracy oraz licznymi utrudnieniami ze strony pozostałych lokatorów czy innych rozpraszaczy. Skrupulatne wykonywanie swoich zawodowych funkcji z pozycji własnego domowego biurka wiąże się z wplataniem w czas pracy wykonywania codziennych obowiązków, jak pranie, sprzątanie i gotowanie. 

Praca w domu pociąga za sobą także często konieczność spotkań z klientami (kontrahentami) poprzez udostępnianie swojego prywatnego adresu. Często alternatywne dla domu spotkania w kawiarniach w celu dopracowania jakiegoś projektu nie są możliwe ze względu na poufność poruszanych kwestii oraz brak biznesowych warunków przez hałas. W takiej sytuacji warto spotkać się w neutralnym miejscu, jakim jest salka konferencyjna czy przeznaczona w tym celu powierzchnia biurowa. Zapewnia to wygodę, skupienie a także swobodę komunikacji.

Separacja przestrzeni biurowej i domowej

Brak wydzielonego miejsca pracy oraz wykonywanie obowiązków zawodowych w domu nie pozwala na skuteczną separację stresującego życia biznesowego od domowego zacisza. Wtedy problemem nie jest tylko ,,przynoszenie pracy do domu”, co często zdarza się pracownikom korporacji, lecz ciągłe ,,przebywanie” w pracy. Z psychologicznego punktu widzenia warto oddzielać swoje życie zawodowe od prywatnego, ponieważ odgrywamy w nich dwie różne role i – co za tym idzie – wiążą się z tym różne emocje. Warto oddzielać skutecznie te dwa środowiska, aby nie przenosić negatywnych emocji na najbliższych. Nasze pomieszczenie biurowe w takich sytuacjach są idealnymi rozwiązaniami dla osób, które nie posiadają własnego stanowiska pracowniczego. Przestrzeń biurowa na Placu Solnym dostępna jest (za wcześniejszą rezerwacją) w godzinach dostosowanych do potrzeb naszych klientów.

Oszczędność

Korzystanie ze stanowisk biurowych czy salek konferencyjnych wiąże się także z oszczędnością, ponieważ klient płaci tylko za faktyczny czas spędzony w takim miejscu, a nie za wynajem lokalu i jego stuprocentową dostępność nawet wtedy, kiedy z niego nie korzysta. Do tego nie trzeba inwestować w zakup papieru oraz sprzętu do drukowania, gdyż jest on dostępny na miejscu w naszym wirtualnym biurze. Wszystko to wiąże się z minimalnymi kosztami, ale przede wszystkim z wygodą. 

Kontrola pracownika

Wynajem powierzchni biurowej jest także dobrym rozwiązaniem dla pracodawców zatrudniających zdalnych pracowników. W ten sposób pracodawca może w pełni kontrolować czas pracy swojego podwładnego oraz zlecać konkretne zadania w ograniczonym czasie. Kontrolowany pracownik nie będzie miał możliwości naginać swojego faktycznie przepracowanego czasu czy pobierać prowizji za nadgodziny zgodnie z własnym upodobaniem, co mogłoby mieć miejsce przy samodzielnej organizacji pracy przez zatrudnionego.

Przestrzeń biurowa i nie tylko…

Office Space Sharing  to nowość w usługach mBiura, która powstała zgodnie z oczekiwaniami klientów naszego wirtualnego biura. Na chwilę obecną przestrzeń biurowa została wydzielona na Placu Solnym we Wrocławiu, dlatego serdecznie zapraszamy do skorzystania z takiego modelu stanowiska pracowniczego!

Przypominamy także o możliwości wynajęcia salek konferencyjnych we wszystkich czternastu oddziałach mBiuro w Polsce. Wydzielone pomieszczenia w centrum poszczególnych miast to miejsca odpowiednie na poważne spotkania biznesowe. mBiuro oferuje prestiżowe sale z dostępem do telewizora multimedialnego lub rzutnika, serwisu kawowego oraz herbacianego oraz drukarki, skanera i ksero. W razie potrzeby można także skorzystać z pomocy wykwalifikowanych asystentek mBiuro. Więcej informacji na temat salek konferencyjnych na naszej stronie głównej: https://multisale.pl/

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!