Sale konferencyjne

Wrocław

MultiSale Wrocław to miejsce spotkań w sercu wrocławskiego rynku. To idealna lokalizacja na spotkanie biznesowe, przeprowadzenie procesu rekrutacyjnego czy szkolenie dla pracowników. Wrocławski oddział jest doskonale skomunikowany z innymi dzielnicami Wrocławia. W pobliżu znajdują się przystanki tramwajowe oraz autobusowe. Na samym Placu Solnym znajduje się parking ( strefa parkowania A ). Strefa płatnego parkowania we Wrocławiu obowiązuje w dni robocze od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 – 17:00.

Wrocław jest miastem biznesowym – to tutaj znajdziemy oddziały największych firm zagranicznych oraz innowacyjne rozwiązania dla przedsiębiorców. Nie bez przyczyny Wrocław jest nazywany miejscem spotkań. Kompleks prestiżowych uczelni oraz interesujące miejsca pracy, zachęcają do zamieszkania oraz dłuższego pobytu w tym mieście. W centrum miasta, blisko naszych usług konferencyjnych, znajdziemy wiele cenionych kancelarii i przedsiębiorstw. To idealne miasto do założenia i kontynuacji pracy swojej firmy.

Wokoło Placu Solnego, gdzie zlokalizowane są nasze sale konferencyjne we Wrocławiu, znajdziemy wiele urokliwych uliczek, które cieszą się niepowtarzalnym i unikalnym klimatem. Wrocław dzięki niepowtarzającej magii Starego Miasta jest odwiedzany przez setki tysięcy turystów w ciągu roku. Możemy spotkać tutaj ludzi z wielu zakątków Świata. Nasze biuro zlokalizowane jest w jednej z pięknych kamienic w samym sercu Placu Solnego pod numerem 14. Znajdujemy się więc w wyjątkowej, prestiżowej i tętniącej życiem lokalizacji, która może pochwalić się niebanalną historią. Okna naszych sal konferencyjnych są skierowane bezpośrednio na widok Placu Solnego oraz urokliwego patio, które jest jedną z atrakcji turystycznych Wrocławia.

We Wrocławiu oferujemy jeden z najbardziej prestiżowych adresów do rejestracji i kompleks trzech sal konferencyjnych, idealnych na spotkania z klientami, pracownikami, a nawet na organizację większych szkoleń.

Sala mała ( do 5 osób)

Nasza mała sala konferencyjna z widokiem na zabytkowe patio jest najczęstszym wyborem na kameralne spotkania oraz rozmowy rekrutacyjne. Pomieszczenie wyposażone jest w stół konferencyjny na 5 miejsc, który można rozdzielić na dwa mniejsze, niezależne stoły. W salce znajduje się także tablica flipchart.

Sala średnia (do 6 osób)

Sala średnia z widokiem na Plac Solny to idealne miejsce na spotkanie Zarządu, małe szkolenie czy kameralne spotkanie z kontrahentami. Urządzona jest prosto i nowocześnie, co zdecydowanie wpływa na komfort przeprowadzanych spotkań. Dysponuje dużym stołem konferencyjnym oraz tablicą flipchart . W sali znajdziemy także stylową ławę z dwoma wygodnymi fotelami.

Sala duża (do 16 osób)

Duża sala w MultiSale Wrocław to miejsce stworzone na szkolenia do 16 osób lub większe spotkania z kontrahentami czy pracownikami. Pomieszczenie wyposażone jest w ekran projekcyjny, oraz komplet stołów z wygodnymi krzesłami, których układ zależny jest od życzenia klienta.

MULTISALE Wrocław

Klimat każdej z naszych sal zapewnia komfortowe i profesjonalne spotkanie. Podczas nich oferujemy serwis kawowy i herbaciany oraz wodę. Zapewniamy także wsparcie w obsłudze spotkania oraz wszystkich gości, przez wykwalifikowane Asystentki. Dysponujemy rzutnikiem multimedialnym, który jest udostępniany na czas spotkania. Każda z naszych sal jest połączona z szybką siecią wi-fi. Każdy z klientów ma również dostęp do kserowania, skanowania i drukowania.

Zachęcamy do odwiedzi naszej galerii.

Sprawdź nasz najnowszy katalog