Sale konferencyjne

Warszawa - Solidarności

MultiSale Warszawa Solidarności zlokalizowane są w dzielnicy Śródmieście, przy skrzyżowaniu głównych arterii miasta al. Solidarności i al. Jana Pawła II. Niedaleko biura znajduje się Plac Grzybowski i Plac Bankowy - dwa z najbardziej prestiżowych placów w Warszawie, a kawałek dalej Stare Miasto. Takie położenie zapewnia bardzo łatwy dojazd samochodem oraz wszelkimi środkami komunikacji miejskiej (autobusem, tramwajem, metrem - stacja Metro Ratusz-Arsenał, pociągiem - stacja Warszawa Śródmieście, Warszawa Centralna) z każdej części miasta. Biuro mieści się w Centrum Biurowym "Bipromasz". Jest to 8-piętrowy budynek, który dysponuje dużą powierzchnią biurową, w pełni dopasowaną do potrzeb osób niepełnosprawnych. Biurowiec posiada całodobową ochronę. Przy obiekcie znajdują się płatne miejsca parkingowe, co jest dużym ułatwieniem dla osób poruszających się samochodem. Kolejnym atutem lokalizacji naszego wirtualnego biura jest bliskie sąsiedztwo popularnych w stolicy miejsc. W niedalekiej odległości znajdziemy kino Femina - najdłużej działające kino w Warszawie, Halę Mirowską -kultowe już centrum usługowo-handlowe, Złote Tarasy - centrum handlowo-rozrywkowe. Położenie biura jest bardzo dogodne również ze względu na usytuowanie urzędów i instytucji. Dodatkowo w okolicy znajdują się liczne banki - Deutsche Bank, MultiBank, Bank BPH, Alior Bank.

Sala konferencyjna

Do Państwa dyspozycji oddajemy 6-osobową salę konferencyjną, w pełni wyposażoną w sprzęt multimedialny. To idealne miejsce na zorganizowanie małego szkolenia, spotkanie biznesowe, czy zebranie Zarządu lub pracowników. Sala wyposażona jest w duży stół z sześcioma wygodnymi krzesłami. To kameralna powierzchnia zapewniająca komfort każdego spotkania. Podczas wynajmu sali swoje wsparcie w obsłudze zapewnia nasza wykwalifikowana Asystentka. Na miejscu zapewniamy także serwis kawowy i herbaciany oraz wodę. Sala jest bardzo przytulna, a jednocześnie jej wystrój jest dopasowany pod biznesowe spotkania.

3-osobowy gabinet

W ofercie MultiSale Warszawa Solidarności znajduje się także kameralny 3-osobowy gabinet. To idealne miejsce na dyskretne spotkanie z kontrahentem lub do spokojnej pracy. Gabinet jest w pełni wyposażony.

Sprawdź nasz najnowszy katalog