Sale konferencyjne

Łódź

Oddział MultiSale w Łodzi położony jest w jednej z najbardziej prestiżowych dzielnic nazywanej łódzkim Manhattanem, która mieści się w samym centrum miasta (skrzyżowanie ulic Sienkiewicza z Piłsudskiego), w sąsiedztwie wizytówki Łodzi, jednej z najdłuższych ulic w Polsce – Piotrkowskiej. Zapewnia to łatwy i dogodny dojazd z różnych części miasta.

Nasze sale zlokalizowane są w piątym co do wielkości łódzkim biurowcu - Orion. Ze względu na materiały budowlane (szkło,aluminium), które zostały użyte przy jego budowie ,potocznie nazywany jest „Błękitnym Wieżowcem”. W jego sąsiedztwie mieści się drugie co do wielkości centrum handlowe – Galeria Łódzka, a w niej ponad 160 sklepów, kawiarni i restauracji. Ta lokalizacja zapewnia doskonałe połączenie z głównymi arteriami komunikacyjnymi miasta, autostradą, dworcem kolejowym Łódź - Fabryczna oraz lotniskiem Lublinek. W bezpośrednim sąsiedztwie wirtualnego biura znajdziemy wiele banków, w tym główną siedzibę łódzkiego oddziału mBanku, bankomatów oraz kino Silver Screen jak i wiele restauracji i kawiarni.

MultiSale

W naszym obiekcie znajdują się w pełni wyposażone dwie sale konferencyjne:

Sala średnia

Sala konferencyjna w Łodzi przeznaczona jest dla spotkań 6 osobowych - jej największym atutem jest piękny widok z okna ( 11 piętro), przestronne wnętrze oraz nowoczesny, biznesowy wygląd sali

Sala duża

Nowoczesna sala przeznaczona dla 10 osób.

Obie sale są w pełni wyposażone w sprzęt multimedialny, serwis kawowy i herbaciany oraz wodę. Podczas spotkań pomocą służą wykwalifikowane asystentki.

Zachęcamy do odwiedzin naszej galerii.

Sprawdź nasz najnowszy katalog