Sale konferencyjne

Poznań - Bóżnicza

MultiSale przy ulicy Bożniczej to idealne miejsce na zorganizowanie kameralnego spotkania biznesowego w centrum Poznania. Oddział poznańskiego biura usytuowany jest w historycznej dzielnicy Stare Miasto. Oznacza to, że od Starego Rynku oraz wszystkich najważniejszych instytucji dzieli go zaledwie kilka kroków. Poznań słynie z bardzo dobrze rozbudowanej sieci komunikacji miejskiej. Tuż przed biurowcem znajdują się przystanki autobusowe i tramwajowe. Strefa płatnego parkowania obowiązuje na terenie całego Starego Miasta w godzinach 8.00 – 18.00 od poniedziałku do piątku.

Stolica Wielkopolski należy do najlepiej rozwijających się miast w kraju. Obecność organizowanych przez cały rok wydarzeń na Międzynarodowych Targach Poznańskich przyciąga inwestorów z całego świata. MTP stanowią ponad połowę udziałów w rynku targowych w Polsce dzięki rekordowej liczbie wystawców – ok. 10 tys. Poznań jest również miastem startupów. Średnio co jedenasty startup w Polsce zaczyna swoją karierę właśnie tutaj. W Poznaniu działają czołowe uniwersytety i szkoły wyższe. Zasoby ludzi gotowych do pracy i podjęcia nowych wyzwań oraz możliwość poznawania najnowszych trendów ze światowych rynków – wymarzone miejsce każdego przedsiębiorcy.

W sercu Poznania przygotowaliśmy specjalną ofertę dla nowych oraz doświadczonych firm. Oferujemy prestiżowy adres do rejestracji działalności oraz salę konferencyjną na potrzeby spotkań z kontrahentami, szkoleń i rekrutacji. Biuro znajduje się w nowoczesnym, kameralnym biurowcu przy ulicy Bóżniczej 15, w sąsiedztwie siedziby Krajowego Rejestru Sądowego przy ul. Grochowe Łąki. Okolica jest nowym, rozwijającym się zagłębiem biznesowym Poznania. Znajdziemy tutaj liczne kancelarie, banki, urzędy oraz apartamentowce.

Z okien sali konferencyjnej rozciąga się widok na kontrastujący z nowoczesnymi budynkami Stary Rynek. Szlakiem zabytkowych uliczek dotrzemy do niego w kilka minut. Rynek jest najstarszą częścią miasta, która obecnie jest ośrodkiem życia towarzyskiego i biznesowego. Stare Miasto może poszczycić się historyczną zabudową i najlepszymi restauracjami.

MultiSale

Naszym Klientom oferujemy salę konferencyjną przystosowaną do każdego rodzaju spotkania. Nowoczesne, jasne wnętrze z wyjątkowym widokiem na zabytkową strażnicę i dawne mury miejskie Poznania.

W sali znajduje się stół konferencyjny na 10 miejsc oraz wygodny stolik kawowy z dwoma fotelami idealny na mniej formalne spotkanie. Pomieszczenie wyposażone jest w duży telewizor z możliwością połączenia z komputerem. Na potrzeby spotkania, istnieje możliwość udostępnienia projektora. Salę konferencyjną od reszty biura oddzielają szerokie rozsuwane drzwi. W zależności od potrzeb, pozwalają one na uzyskanie dodatkowej przestrzeni.

W czasie spotkań zapewniamy dostęp do sprzętu biurowego, wydruków, ksera, sieci Wi-Fi. Do dyspozycji w sali zawsze jest woda. Dodatkowo goście mogą skorzystać z serwisu kawowego z poczęstunkiem.

Sprawdź nasz najnowszy katalog