Sale konferencyjne

Gdańsk

Lokalizacja MultiSale w Gdańsku jest z pewnością wyjątkowa – na malowniczą Starówkę mamy zaledwie kilka minut spacerem. Stare Miasto w Gdańsku zachwyca niesamowitymi zabytkami z Bazyliką Mariacką na czele i całą Drogą Królewską. Liczne bramy miejskie, klimatyczne kamienice i baszty tworzą niepowtarzalny klimat, dzięki czemu Gdańsk co roku odwiedzają setki turystów z całego świata. Jest również niezaprzeczalnie jednym z najchętniej odwiedzanych przez turystów polskich miast.

Biuro znajduje się w kompleksie Waterlane wzdłuż Mariny. Klienci nie mają również problemu z zaparkowaniem samochodu, ponieważ przed budynkiem znajduje się parking. WaterLane to nowoczesny, sześciokondygnacyjny apartamentowiec z częścią handlowo-usługową na parterze budynku. Jest dziś doskonale rozpoznawalny w Gdańsku dzięki unikalnej lokalizacji przy popularnej gdańskiej marinie przy ulicy Szafarnia. Wejście do budynku chronione jest 24 h/dobę. Całkowicie przeszklone, olbrzymie witryny wychodzą wprost na spacerowy szlak wzdłuż Mariny.

MultiSale

W naszym gdańskim oddziale znajduje się w pełni wyposażona sala konferencyjna na 6-8 osób. Dla klientów dostępny jest serwis kawowy i herbaciany oraz woda. Zapewniamy także profesjonalne wsparcie asystenckie w prestiżowym miejscu. Sala jest bardzo jasna i klimatyzowana. Znajdziemy w niej duży stół z kolorowymi krzesłami konferencyjnymi oraz biurko do pracy, które podczas większych spotkań może zostać złączone z idealnie pasującym stołem. Miejsce jest wygodne na szkolenia, spotkania zarządu, a także kameralne spotkania z kontrahentami.

Zachęcamy do zapoznania się z galerią.

Sprawdź nasz najnowszy katalog