Sale konferencyjne

Gdynia

Gdynia jest uznawana za międzynarodowe centrum biznesu. To tutaj znajduje się port – wrota do Polski, który można uznać za wizytówkę miasta. Oddział mBiura w Gdyni mieści się tuż przy słynnej ulicy Świętojańskiej – reprezentacyjnej gdyńskiej ulicy. Biuro znajduje się w samym sercu Gdyni, w nowoczesnym biurowcu ArtDeco.

Gdynia to młode, prężnie rozwijające się miasto. Od 1926 roku, czyli od dnia otrzymania praw miejskich, Gdynia jest kojarzona z przedsiębiorczością i innowacyjnością, stawiana za wzór przed innymi miastami. Gdynia od lat zdobywa nagrody w wielu prestiżowych konkursach, jest m. in. siedmiokrotnym zwycięzcą Rankingu miast najatrakcyjniejszych dla biznesu w Polsce (miesięcznik Forbes, w latach 2007 – 2009 oraz 2011 – 2014) a także pięciokrotnym laureatem Rankingu samorządowców Rzeczypospolitej w kategorii miast (Rzeczpospolita, w latach 2007, 2008, 2010 – 2012). Triumfy w tylu cenionych konkursach tylko utwierdzają w tym, że to idealne miejsce do rozwijania swojej działalności.

W pobliżu znajdują się przystanki autobusowe oraz stacja Szybkiej Kolei Miejskiej – Wzgórze św. Maksymiliana. W podziemiach biurowca mieści się także parking, z którego mogą korzystać klienci.

W budynku ArtDeco znajduje się kancelaria Radców Prawnych oraz Notariusz. Dodatkowo mieszczą się aż trzy restauracje. Po wyjątkowo długim spotkaniu nie muszą więc Państwo szukać miejsca do zjedzenia posiłku – wystarczy zejść piętro niżej.

Niemal po drugiej stronie ulicy swoją siedzibę ma placówka Poczty Polskiej, a zaledwie 450 m od biura – Urząd Miasta, dzięki czemu mogą Państwo w kilka minut załatwić wszelkie konieczne formalności. Pierwszy Urząd Skarbowy w Gdyni, pod jaki podlega nasze biuro, znajduje się 1,5 km od biura.

Jednak to, co najbardziej może zainteresować, zwłaszcza osoby będące w Gdyni przejazdem jest odległość biura do morza – jest to zaledwie 1,5 km. Co to oznacza? Krótki spacer dzieli nas od tego, aby po pracy na komputerze i stresujących spotkaniach biznesowych pójść odpocząć nad brzegiem morza. Nic tak nie uspokaja, możemy o tym zapewnić.

Czy wybiorą Państwo spacer Bulwarem Nadmorskim im. Feliksa Nowowiejskiego, czy odpoczynek na piaszczystej, gdyńskiej plaży – to zależy jedynie od Państwa.

W Gdyni oferujemy prestiżowy adres do rejestracji w samym centrum miasta oraz dwie sale konferencyjne, które mogą posłużyć do spotkań z kontrahentami, pracownikami oraz małych szkoleń.

Sala gabinetowa (do 4 osób)

Mniejsza, kameralna, nowoczesna. Przeznaczona dla 2-4 osób. Idealna do prowadzenia negocjacji, podpisywania umów czy rozmów kwalifikacyjnych. Sala jest wyposażona w dwa oddzielne biurka, co niewątpliwie zapewnia wygodę. Oferujemy wynajem stanowiska do indywidualnej pracy w ciszy i spokoju.

Sala duża (do 8 osób)

Druga sala pomieści aż 8 osób. Jest wyposażona w dwa duże stoły oraz w 8 wygodnych, skórzanych foteli. Układ można dowolnie i wygodnie zmieniać, ponieważ stoły są na kółkach.

Wystrój każdej z naszych sal, elegancki i spójny z koncepcją całego biurowca, gwarantuje profesjonalne spotkanie. Podczas nich oferujemy serwis kawowy i herbaciany oraz wodę. Zapewniamy także wsparcie w obsłudze spotkania oraz wszystkich gości, przez wykwalifikowane Asystentki. Dysponujemy rzutnikiem multimedialnym, który jest udostępniany na czas spotkania. Każda z naszych sal jest połączona z szybką siecią Wi-Fi. Każdy z klientów ma również dostęp do kserowania, skanowania i drukowania

Obie sale są wyjątkowo eleganckie, ale i proste. Wychodzą na dziedziniec budynku ArtDeco, dzięki czemu podczas spotkania nic nie będzie Państwa rozpraszało. Wynajem naszych sal to spotkanie w profesjonalnym otoczeniu.

MULTISALE Gdynia

Zachęcamy do odwiedzenia naszej galerii.

Sprawdź nasz najnowszy katalog