Sale konferencyjne

Katowice

Multisale Katowice to idealne miejsce do spotkań biznesowych w Centrum Katowic. Doskonała lokalizacja sprzyja spotkaniom biznesowym, szkoleniom czy innym ważnym wydarzeniom. Katowicki oddział jest dobrze usytuowany. W okolicy znajdują się przystanki autobusowe, tramwajowe oraz oddalona o kilkaset metrów stacja PKP. Funkcjonalne ulokowanie naszego biura pozwala dotrzeć samochodem od strony DTŚ i A4. Taka lokalizacja gwarantuje dogodny dojazd zarówno do ścisłego centrum , jak i w jej pozostałe rejony. W naszym obiekcie znajdują się 3 płatne parkingi oraz strefa z darmowym miejscami do parkowania. Katowice są głównym miastem w województwie śląskim, prężnie działającym oraz rozbudowywanym.Najwięksi pracodawcy w sektorze nowoczesnych usług biznesowych, tacy jak IBM, Capgemini czy PwC , postanowili ulokować swoje centra usług właśnie tutaj w Katowicach. Zainteresowanym inwestycjami w tym obszarze Polski może zaimponować również bogata oferta nowoczesnej powierzchni biurowej. W centrum Katowic znajduje się też wiele kancelarii i przedsiębiorstw

Całe Katowice prężnie się rozwijają oraz rozbudowują. Powstały niedawno kompleks w Strefy Kultury, który mieści w sobie Spodek, Narodową Orkiestrę Polskiego Radia oraz Międzynarodowe Centrum Kongresowe w Katowicach. Strefa Centrum jest doskonałym miejscem do zwiedzania. Ulica Jana III Sobieskiego jest usytuowana w samym centrum Katowic. Nasze biuro jest dużym obiektem, który posiada całodobową ochronę. Obiekt jest w pełni dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych. W otoczeniu biura znajduje się wiele lokali usługowych, kancelarii,restauracji,banków i bankomatów.

Katowice oferują prestiżowy adres do rejestracji oraz salę konferencyjną, która jest świetnym miejscem do spotkań biznesowych czy rekrutacji pracowników bądź szkoleń.

Sala konferencyjna

Nasza sala konferencyjna jest stworzona do spotkań biznesowych czy innych spotkań do 8 osób. Znajduje się w niej nowoczesny sprzęt m.in. projektor (na życzenia klienta) , flipchart, dostęp do Internetu oraz klimatyzacja, oświetlenie z możliwością całkowitego zaciemnienia oraz wszelkie niezbędne akcesoria. Salka wygląda zachwycająco - jasna i dobrze oświetlona przez co, wszelkie spotkania będą odbywały się w spokojnym wystroju białego stołu z kontrastującymi zielonymi, wygodnymi krzesłami. Profesjonalny sprzęt, jak i obsługa spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagającego organizatora. Każdy z klientów ma również dostęp do kserowania, skanowania i drukowania. Podczas organizowanych spotkań jesteśmy w pełnej gotowości zaoferować serwis kawowo-herbaciany oraz wodę. W obsłudze gości pomagają wykwalifikowane Asystentki, przez co całe spotkanie jest zapięte na ostatni guzik.

Serdecznie zapraszamy do wizyty naszej galerii oraz gorąco zachęcamy do skorzystania z naszych usług.

Sprawdź nasz najnowszy katalog