Sale konferencyjne

Kraków

MultiSale Kraków to idealne miejsce spotkań w samym sercu krakowskiego Kazimierza. Kraków ściąga do siebie co roku setki tysięcy turystów z całego świata. Jest to najczęściej odwiedzane polskie miasto. Przedsiębiorcy chętnie wybierają na spotkania biznesowe tutejsze sale konferencyjne, sąsiadujące kawiarnie i restauracje. Na samym Placu Wolnica znajduje się parking (jest to strefa parkowania płatnego P2). Strefa płatnego parkowania w Krakowie obowiązuje w dni robocze od poniedziałku do piątku w godz. 10.00–20.00.

Kraków to miejsce otwarte na przedsiębiorców. Dawną stolicę Polski wyróżnia duża liczba wykształconych, młodych ludzi, ilość międzynarodowych korporacji, dobre połączenie ze stolicą oraz idealna komunikacja z lotniskiem.

Nasza sala konferencyjna w Krakowie znajduje się w historycznej dzielnicy Stare Miasto, której zabytki wpisane są na listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Wokoło Placu Wolnica, gdzie zlokalizowane jest nasze biuro w Krakowie, znajdziemy wiele urokliwych uliczek, które cieszą się niepowtarzalnym i unikalnym klimatem. Dzisiaj Kazimierz jest miejscem chętnie wybieranym przez przedsiębiorców. Bez wątpienia to również ulubiona dzielnica mieszkańców Krakowa.

W Krakowie oferujemy jeden z najbardziej prestiżowych adresów do rejestracji i sale konferencyjną idealną na spotkania z klientami, pracownikami, a nawet na organizację większych szkoleń.

MULTISALE Kraków

Nasza sala konferencyjna w Krakowie idealnie sprawdza się na spotkania biznesowe. Pomieszczenie jest wyposażone w projektor multimedialny, dostęp do Wi-Fi oraz tablicę flipchart.Zapewniamy również dostęp do kserowania, skanowania i drukowania. W sali znajduje się duży stół mieszczący 8 osób. Podczas spotkania jest możliwość skorzystania z serwisu kawowego. Ponadto zapewniamy wsparcie oraz obsługę wszystkich gości przez asystentkę. Z Z okien naszej sali konferencyjnej rozciąga się piękny widok na Plac Wolnica.

Zachęcamy do obejrzenia galerii.

Sprawdź nasz najnowszy katalog