8 listopada 2017

Usługi konferencyjne w centrum Poznania

Usługi konferencyjne w centrum Poznania

Młyńska 12

Zdecydowany faworyt. Jedna z najbardziej wyczekiwanych inwestycji w ostatnim czasie i najmodniejsze miejsce na mapie Poznania. Młyńska 12 to miejsce gdzie sztuka i klimat historycznej kamienicy spotyka się z funkcjonalną nowoczesnością. W obiekcie oddanym w 2017 roku znajdziemy restauracje i strefy wellness, a także regularnie  organizowane wydarzenia kulturalne i warsztaty. Młyńska oddaje do dyspozycji 12 sal konferencyjnych o powierzchni od 15 do 137 mkw. Pozwala to na zorganizowanie spotkania dla nawet 300 osób. Sale są multimedialne, wyposażone w najnowocześniejsze sprzęty do prezentacji, a nawet przeprowadzenia wideokonferencji. W ofercie znajdziemy eleganckie sale bankietowe obejmujące restauracje i dziedziniec. 6 kondygnacji budynku zostało przeznaczonych również na w pełni wyposażone powierzchnie biurowe.

Strona internetowa: mlynska12.pl

IBB Andersia

Andersia oferuje 8 modułowych sal konferencyjnych dla nawet 500 osób. Jednocześnie z centrum konferencyjnego może korzystać około tysiąca uczestników. Każda z klimatyzowanych sal wyposażona jest w nowoczesny sprzęt multimedialny i posiada możliwość zaciemnienia. Układ na przeprowadzenie kameralnych spotkań, firmowych eventów, czy dużych bankietów. W tym samym budynku znajdują się powierzchnie biurowe, czterogwiazdkowy hotel, basen, centrum spa, siłownia, restauracje oraz wiele innych. IBB Andersia znajduje tuż w sąsiedztwie Starego Browaru, kilka minut od Starego Rynku i tyle samo od Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Strona internetowa: andersiahotel.pl/konferencje-w-poznaniu

Ogrodowa 12

Największe centrum konferencyjne w Poznaniu posiada 16 sal konferencyjnych i bankietowych o łącznej powierzchni 1665 mkw. Obiekt specjalizuje się w salach konferencyjnych, dzięki czemu możemy liczyć na pełen profesjonalizm. W ofercie znajdziemy kameralne sale mogące pomieścić maksymalnie 90 osób. Ogrodowa 12 posiada 40 prywatnych miejsc parkingowych. Do tego położenie w ścisłym centrum Starego Miasta. Centrum konferencyjne jest więc idealnym miejscem do zaproszenia gości na kameralne wydarzenie i zapewnienie dogodnych warunków pobytu.

Strona internetowa: ogrodowa12.pl

Za Bramką

Nowoczesny biurowiec położony jest przy Placu Kolegiackim, w sąsiedztwie Urzędu Miasta, tuż za rogiem Starego Rynku. Jest to ciekawy koncept, który oferuje nowe możliwości usługowo-biurowe dla przedsiębiorców. Budynek pełni funkcję parkingu – czteropoziomowa powierzchnia pomieści do 300 aut. Na parterze budynku znajdują się dwie restauracje. Wyższe piętra to nowoczesna przestrzeń biurowa i coworkingowa. Poza tym w budynku znajdziemy 3 w pełni wyposażone sale konferencyjne dla nawet 100 osób. Dodatkowo przestrzeń foyer może zostać wykorzystana na potrzeby wydarzenia.

Strona internetowa: pptp.pl/pl/oferta/sale_konferencyjne.html

Novotel Centrum

Novotel poza 480 pokojami posiada również 13 sal konferencyjnych do 800 osób. Znajdziemy tu gabinety, sale konferencyjne oraz sale bankietowe ze sceną i parkietem. Novotel leży w odległości 600 metrów od Międzynarodowych Targów Poznańskich, Dworca PKP i PKS oraz 15 min jazdy od lotniska. Naprzeciwko znajduje się Stary Browar ze wszystkim atrakcjami potrzebnymi do spędzenia czasu wolnego. W samym budynku znajdziemy restaurację, spa oraz kasyno.

Sheraton

Hotel Sheraton może poszczycić się pięcioma gwiazdkami oraz najlepszymi restauracjami obsługującymi konferencje i bankiety w mieście. Budynek położony jest przy Rondzie Kaponiera – jednym z kluczowych punktów komunikacji, kilka kroków od Międzynarodowych Targów Poznańskich. Tuż obok powstała najnowocześniejsza powierzchnia biurowa – Bałtyk. W konferencyjnej ofercie Sheratona znajdziemy 7 sal do 200 osób na najwyższym poziomie. W standardzie eleganckie wyposażone sale, których ustawienie można swobodnie zmieniać oraz profesjonalna obsługa. Po zakończonym spotkaniu hotel zaprasza do Sheraton Club – ekskluzywnego prywatnego piętra dla najbardziej wymagających.