9 lutego 2018

5 idealnych miejsc na przeprowadzenie rozmowy kwalifikacyjnej w Warszawie

5 idealnych miejsc na przeprowadzenie rozmowy kwalifikacyjnej w Warszawie

5 idealnych miejsc na przeprowadzenie rozmowy kwalifikacyjnej w Warszawie

Udział w rekrutacji jest nie tylko stresujący dla potencjalnego kandydata do pracy w danej firmie, ale również dla osoby odpowiadającej za sam jej proces. Znalezienie idealnego pracownika jest niezwykle trudnym zadaniem. Często dodatkowym problemem jest miejsce do przeprowadzenia rozmowy kwalifikacyjnej. W firmie bardzo często nie ma na to warunków, a ponadto spotkanie na nieco neutralnym gruncie pozwoli łatwiej poznać kandydata w różnych sytuacjach.

Przygotowaliśmy dla Was subiektywne zestawienie 5 doskonałych miejsc na rozmowę o pracę w Warszawie.

  1. Herbaciarnia „Odette Tea Room”

To urocze miejsce w jednym z najbardziej luksusowych apartamentowców w Polsce – Cosmopolitan, przy ulicy Twardej. Miejsce zachwyca klimatem, spokojem i bardzo przemyślanym designem. Uwagę zwraca tapeta z motywami liści bananowca i fornirowane w kształt liści stoliki. W środku można skosztować nietypowych słodkości oraz napić się pysznej herbaty. W Odette nie ma tłumów, panuje bardzo kameralna atmosfera.

 

  1. Francuskie bistro „Krem”

To kolejne miejsce na naszej liście, które zachwyca ciekawym wnętrzem i nastrojem. Uwagę przykuwa duże, owalne lustro i marmurowe stoliczki. Lokal nie należy do dużych, ale dzięki temu panuje w nim przyjazna, niezobowiązująca atmosfera.

Dodatkowo można zamówić pyszną kawę i francuskie pyszności.

  1. Kawiarnia „MiTo”

Idealna na mniej zobowiązującą i luźną rozmowę kwalifikacyjną. Połączona jest z kącikiem czytelniczo-prasowym. Słynie z doskonałej kawy, która umili nam rozmowy z kandydatami. Położona jest w doskonałej lokalizacji niedaleko Placu Konstytucji.

Ultra nowoczesne wnętrze i miła, codzienna atmosfera sprawi, że rekrutujący oraz kandydaci będą czuli się naprawdę komfortowo.

 

  1. Lobby Bar w Hotelu Marriott

Jest to idealne miejsce, które łączy w sobie biznesową atmosferę z nowoczesnym wnętrzem i nutą luksusu. Rozmowa w takim miejscu z pewnością doda prestiżu procesowi rekrutacji i będzie dla nas doskonałą wizytówką.

W Lobby Bar możemy zamówić koktajle, pyszną kawę, a także przekąski.

 

  1. Sale konferencyjne mBiuro

Jeżeli rozmowa kwalifikacyjna w restauracji wydaje nam się zbyt rozpraszająca, z pomocą mogą przyjść sale konferencyjne mBiuro. Znajdują się aż w 4 lokalizacjach w Warszawie: na Nowogrodzkiej, Domaniewskiej, Młynarskiej i Al. Solidarności. W salach jest dużo miejsca na rozłożenie dokumentów czy komputera. Kandydat nie będzie rozproszony dodatkowymi bodźcami. Ponadto można zamówić serwis w postaci kawy i herbaty.